Pazartesi , 26 Şubat 2018
Haberler

KPSS Videoları

Tarih Kısa Şifrelemeler – Şifrex Farkı ile Yayında

Merhabalar arkadaşlar bir kaç gün üstünde çalıştığım tarih kısa şifrelemeler videosunu an itibari ile yayına vermiş bulunmaktayız. LYS’ye girmeden önce mutlaka bakmanız gereken bir videodur. www.sifrex.com ve www.pratiknot.com işbirliği ile İşte Videomuz   [youtube z4B8JBP6WcM] Devamını Oku »

Pratik Matematik – ALES – KPSS – Banka Sınavları ve Matematik çözemiyorum diyenler için

Video tamamen Buğra Ayan hocamıza aittir.Matematikte zorluk çekenler için sınavlarda belirli net almanızı sağlayan yöntemler içermektedir.Buğra AYAN hocamız videoda yöntemerine sihir olarak adlandırark akılda kalıcılığı sağlamaya çalışmıştır.Matematik çözemiyorum diyenler için birebirdir.Dikkatlice dinlemenizi tavsiye etmekteyiz.Tüm ALES KPSS Banka sınavlarına hazırlananlara başarılar diliyoruz iyi günler. Pratik Matematik Video [youtube 5s7oD5f5-xI] Devamını Oku »

En Temel Kavramlar Full – KPSS Matematik – Fatih Yılmaz Yakut

Fatih Yılmaz Yakut öğretmenimizin eşsiz anlatımıyla KPSS temel kavramlar videosunu izleyebilirsiniz.Eğer sizde birşeyler öğrenmek istiyorsanız ilk önce elinize bir not defteri alıp soruları öğretmenimiz eşliğinde çözebilirsiniz.Web sitemizde diğer KPSS Matematik Videolarıda yer almaktadır.KPSS Temel Kavramlar videolarımız bölüm bölüm tüm bölümler aşağıdadır hepinize KPSS sınavında başarılar dileriz. En Temel Kavramlar Bölüm 1 [vimeo 59801818] En Temel Kavramlar Bölüm 2 [vimeo 59810469] ... Devamını Oku »

Lale Devri 3.Ahmet Dönemi Hafıza Teknikleri ile

Hafıza Teknikleri ile Lale Devri Dönemini öğrenebilirsiniz. 1 AYDA KPSSYE HAZIRLANABILIRSINIZ. hafıza teknıklerıyle 5 GUNDE KPSS TARIH 5 GUNDE ANAYASA 25 GUNDE MATEMATİK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ… Bılgı için 05079244259 Not : Telefonda sifrex.com dan ulaştığını söylerseniz %5 indirim kazanırsınız. Devamını Oku »

Hafıza Teknikleri ile İngilizce

Merhaba arkadaşlar youtube’de gezinirken bulduğum güzel bir video .Video büyük ihtimal ile yükleyecisine aittir.Serkan Fatih Korkut Hafıza Tekniği ile İngilizce nasıl olduğuna hep birlikte bakalım İŞTE VİDEO Devamını Oku »

KPSS Anayasa Hafıza Tekniği ile Öğrenin

Bu video dinamik hafıza tarafınca hazırlanmış olup KPSS hafıza teknikleriyle nasıl öğrenileceği anlatılmıştır. Konu : YARGI YOLUNA KAPALI İŞLEMLER Devamını Oku »

KPSS Temel Kavramlar Konu anlatımı

Bu konumuzda KPSS’de çıkması beklenen Matematik videolarını paylaşacağız. Konu anlatımları 1.Temel Kavramlar 1 2. Temel Kavramlar 2 3. Temel Kavramlar 3 4. Temel Kavramlar 4 5. Özel Sorular Devamını Oku »