2012-TUS Sonbahar Dönemi: Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi (05.10.2012)

ÖSYM’nin sitesinde yer alan haberde 2012-TUS Sonbahar Dönemi: Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi (05.10.2012) ile ilgili duyuru yapılmıştır.Duyurumuz ile ilgili detaylar aşağıda mevcuttur.
En Son ÖSYM Duyurularını ÖSYM Duyuruları Sayfamızda bulabilirsiniz…

ÖSYM’ Deki Açıklamaya göre ;

DUYURU
(5 Ekim 2012)

2012-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Sonbahar Dönemi:
Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi  

9 Eylül 2012 tarihinde yapılan 2012-TUS Sonbahar Dönemi Sınavına ait soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 5 Ekim 2012 günü saat 17.30’dan itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir