Başlıksız

Şu Azeri Tv’lerine ne zaman alışacaz? Ne zaman açsam muhabbete gülüyorum.Adamların görüntü kalitesi,estetik olarak Türkiye’nin 10,12 yıl gerisinde.Avrupa’dan da bizim televizyon kanallarımız bize Azeri televizyasından göründüğü gibi görünüyor mudur acaba ? Geçen bu Azeri televizyalarından birinde Hannibal vardı.Filmde: ‘’Adamları yimiş,yimiş..Bele bele yimiş diyen bi eleman vardı.Tabi insan ister istemez Bele Bele’li muhabbetlerin geçtiği Hannibal’dan keyif alamıyor.

Ya bu nasıl kafa ? Denilene göre Cumhurbaşkanı,Kazakistan Devlet Başkanı ile görüşürken 3 kere telefon kesilmiş.Kesin o Kazakistan Devlet Başkanı’nın işidir.Durumları bizden kötü herhalde faturayı ödeyemiyorlar mı nedir ?Herhalde ben seni çaldırayım sen beni ara kardo şeklinde bir muhabbet geçmiş.Herkesi biz mi arıyoruz böyle.Cumhurbaşkanı nar kampanyası mı yaptı ? Bu ne beleşçilik arkadaşım.

Tükettikçe kendimize geliyoruz ha.Şimdi de Ayfon 5 çıktı.Türkiye satış fiyatı 3299 TL’ miş.Yok şu kaç megapikselmiş yok bu şuymuş buymuş.Hayatımız megapiksel olmuş.Acaba benim hayatım kaç megapiksel eder ? Ayfon kadar etmez kesin eminim.Belki bi Ertem Şener’in reklamlarında oynadığı çift sim kartlı,tv’li telefonun megapikseli kadar edebilir ama Ertem Şener işi bozuyor.

Artık yıllardır rejinin ekranda incelte incelte ip haline getirdiği Seda Sayan yüzünden tüm dünyayı ip gibi görüyorum.Ablacım,Seda bacım,sabahların sultanı, seni ekranda incelttikleri zaman kilolar gitmiyor ki,sarı saçlı Gollum’a dönüyorsun.Bir kaç gün önce de Adnan Hocamızı çıkartmışsın yayına maaşallaahhh.Hocanın da duasını aldın şimdi incelirsin Seda bacım..

Minibüste şoför, ‘’Parasını uzatmayan var mı ?’’ diye çömkürdüğü zaman o kişinin ben olma ihtimalini hiç sevmiyorum.Minibüste en arkada solda otururum.Yer vermemi isticek bir kişi potansiyeli sezersem hemen uyumuş taklidi yaparım.Madem minibüslerden bahsettim Metin Şentürk’ün şu güzel sözüyle yazımı bitirmek istiyorum..
‘’’Trafik polisi sabahları minibüslere çevirme yapıyor.Ayakta yolcu var diye olay çıkıyor.’’A be polis abicim,minibüsün olduğuna inanıyorsun da ayakta yolcu olduğuna niye inanmıyorsun,minibüslerin felsefesi bu..’’ diye bağırmak istiyorum.Sesim çıkmıyor,’’Sessizliğin gözü gör olsun’’ (Metin Şentürk)’’’

Si Yu Leytır..

Donjuan

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir