Çakma tablet D-PAD 3 : İndirimci.com dan Türkiye’ye çok yeni kazık bir ürün

Merhaba arkadaşlar bu yazımda size D-PAD 3 ürününden bahsedeceğim.Teknolojinin hergün gelişmesi ile maalesef ortaya çıkan fırsatçılar dini veya başka konuları alet ederek ülkemizi çok güzel bir şekilde kazıklamakta ve enayi yerine koymaktadırlar.Çoğu cemaat kanalları olmak üzere millete adi kalitesiz ürünler gönderen ve içinde dini uygulamaları göstererek dini doğrudan alet edenler elbet hesabını bir gün bir yerde vereceklerdir.

Bu ürünü yakın çevreden birileri aldığı için rahatlıkla size bu ürün hakkında yorumlarımı yapabileceğim.İlk önce bunu belirmeliyim ki ürün beş para etmez. Ürünü aldığını duyduğumda arkadaşın parasını çöpe attığını belirtmiştim ki zaten öyle çıktı.Satışa gelince hemen ürünü yolayıp parayı kolaylıkla alabiliyorlar.Arkadaşın ürünü arızalı çıktı,şarj olmuyor,şarj bitinceye kadar denedi zaten dokunmatiği berbat ötesi.Gelelim reklam tanıtımlarında bahsettikleri dini uygulamalara.BU DİNİ UYGULAMALAR ASLA D-PAD3 E ÖZEL BİR UYGULAMA DEĞİLDİR VE ERİŞİLMEZ DE DEĞİLDİR.Android sistemi olan her telefon tablet pclerde bu uygulamaları kolaylıkla indirebilirsiniz.Reklamda neden bu uygulamaları gösterildiğini umarım şimdi daha iyi anlıyorsunuzdur.

Bu tüm sorunlara karşılık olarak para iadesi yapacağız dediklerine rağmen hala bir işlem yapmış bulunmakta değiller.2 gün içerisinde iletişime geçeceğiz demelerine rağmen 3 hafta geçeli herhangi bir iletişim söz konusu değildir.Söz konusu olan arkadaşım daha öncesinde benle iletişime geçmiş olsaydı asla aldırtmazdım.Bu yazıyı başka insanların kazıklanmaması parasını boşa harcamaması için yazmış bulunmaktayım umarım bu yazıyı gördükten sonra fikirlerinizde değişiklikler meydana gelir.Ve bu sözü asla unutmamanızı istiyorum UCUZ ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM.

1 yorum

  1. Sormayın bendede vardı tamamen işe yaramaz bi alet facebook a giriyom kapanıyor kendini surekli yeniden başlatıyor bende sinirlendim dayanamayıp kırdım attım çöpe gitti asla almayın benim 100 tl boşa gitti

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir