Masaüstü Yayıncılık Meslek Tanıtımı

Hepiniz Üniversiteye gireceksiniz ve belirli bölümlerde karar vermek mecburiyetinde kalacaksınız.Seçmek istediğiniz mesleği gönülden seçmelisiniz.Unutmayın bu meslek seçiminiz bütün hayatınızı etkileyecektir.Masaüstü Yayıncılık Mesleği ile ilgili bilgiler aşağıda mevcuttur.Lütfen iyice inceleyip kararınızı veriniz.Web sitemize diğer meslek tanıtımlarınıda bulabilirsiniz.

Masaüstü Yayıncılık

Bu program, basın yayın, iletişim ve reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli ara insan gücünü, çağın beklentilerini karşılayacak kalitede yetiştirmeyi amaçlayan iki yıllık bir yükseköğretim programıdır. Programa devam eden öğrenciler, Macintoch bilgisayarlarda uygulanan bilgisayar destekli programlae vasıtasıyla elektronik multimedya tasarımı alanında deneyim kazanmaktadır. Program, kültür, sanata ve reklamcılıka ilişkin oluşturulan temel altyapı üzerine; dijital tasarım, dijital baskı teknikleri, 3 boyutlu grafik tasarım, tipografi konularında temel becerilerin kazandırılması ve grafik ve web sayfası programlarının uygulamalı olarak işlenmesi şeklinde yapılmaktadır.

Masaüstü Yayıncılık ile ilgili bilgi paylaşımımız bu kadar web sitemizde 100 den çok meslek tanıtımı yer almaktadır.Dilerseniz diğer mesleklerede göz atabilirsiniz. İyi günler.

Saygılarımızla Sifrex.com Yönetimi

Masaüstü Yayıncılık nasıl bir meslektir,Masaüstü Yayıncılık ile ilgili bilgiler,Masaüstü Yayıncılık detayları

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir